Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wielka Wieś

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Niegolewskich

Wielka Wieś,wielkopolskie

110 000 zł400 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wielka Wieś,małopolskie

8 000 zł251 m² 31,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Komfortowy dom dla rodziny | ogród + taras 40 m | 15 min do krakowa | garaż Dom, w którym naprawdę czuć przestrzeń i komfort życia. Na wynajem przestronny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

999 000 zł115 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment / lokal w bud. 2 lokalowym/ jak dom z garażem | bliźniak segment prawy| ok. 115 m2 | 4 pokoje | powierzchnia bez garażu i kotłowni ok 93 m2 działka ok 3 ary gmina Wielka Wieś | 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

970 000 zł92 m² 10 486,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedsprzedaż : Nowoczesny dom z ogrodem tylko 10 minut od Krakowa Szukasz balansu między spokojem a bliskością metropolii? Biuro realdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bohaterów Bukowskich

Wielka Wieś,wielkopolskie

555 000 zł84 m² 6 631,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowy dom z ogrodem | Bukowa Osada - Etap 4 | wysoki standard | rolety | podłogówka Cena: od 555 000 pln do 575 000 pln w zależności od wielkości ogródka Powierzchnia domu: 112 m2 w tym 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

970 000 zł92 m² 10 486,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment - lokal w budynku 2 lokalowym, jak dom z garażem | bliźniak | ok. 115 m2 | 4 pokoje | powierzchnia bez garażu i kotłowni ok 93 m2 Segment / lokal w bud. 2 lokalowym/ jak dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Wieś

Wielka Wieś,wielkopolskie

990 000 zł6 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupna działka gruntu położona w doskaonałej lokalizacji, w Buku bezpośrednio przy Drodze Powiaowej 307, w ciągu ulicy Bukowskiej Działka w regularnym kształcie protokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

999 000 zł115 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielka Wieś

Wielka Wieś,łódzkie

145 000 zł1 638 m² 88,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka to idealna przestrzeń na realizację Twoich planów! Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

970 000 zł92 m² 10 486,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

999 000 zł115 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

999 000 zł115 m² 8 686,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

100 000 zł195 m² 512,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Ogłoszenie O konkursie ofert Mateusz Ładyga syndyk masy upadłości Sławomira Sękowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

4 100 zł119 m² 34,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na wynajem lokal w domu wolnostojącym z osobnym niezależnym wejściem w miejscowości Wielka Wieś w odległości ok. 7 km od granic Krakowa. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wielka Wieś,małopolskie

1 950 000 zł289 m² 6 747 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w stanie deweloperskim na dużej , 16 arowej działce. Dom przestronny o powierzchni 289m2 , funkcjonalny, wybudowany dla siebie z wysokiej klasy materiałów. Zakupiono elementy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Wieś

Wielka Wieś,łódzkie

170 000 zł1 638 m² 103,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 1638 m - Wielka Wieś, gm. Szadek Szukasz idealnej działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: wielka Wieś,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Wielka Wieś,małopolskie

999 000 zł129 m² 7 765,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Biuro Home Estate Przewóz z przyjemnością prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle, o powierzchni 130 m , położony w urokliwej, pełnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

550 000 zł173 m² 3 179,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę gruntowa zabudowaną domem mieszkalnym położonym na szlaku turystycznym w miejscowości Wierzchowie w Gminie Wielka Wieś. Możliwość uzyskania preferencyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy dom z garażem | bliźniak | ok. 115 m | 4 pokoje | działka: 5,5 ary | gmina Wielka Wieś | 10 min od Galerii Bronowice Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

1 099 000 zł115 m² 9 556,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom z garażem | bliźniak segment prawy| ok. 115 m | 4 pokoje | działka 4,5 ary gmina Wielka Wieś | 10 min od Galerii Bronowice Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielka Wieś,małopolskie

598 000 zł220 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 220 m , położony w spokojnej części Wielkiej Wsi gmina. Wojnicz, powiat tarnowski. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wielka Wieś,małopolskie

365 000 zł660 m² 553,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż. Wielka Wieś Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 660 m 2 położoną w Wielkiej Wsi - zaledwie 12 km od Rynku Głównego Krakowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wielka Wieś,małopolskie

598 000 zł220 m² 2 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bliźniaków

Wielka Wieś,małopolskie

450 000 zł823 m² 546,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bliźniaków

Wielka Wieś,małopolskie

519 000 zł920 m² 564,13 zł/m²

 

 

 

Wielka Wieś,małopolskie

4 200 zł119 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Wielka Wieś,świętokrzyskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu znajdującego się na pięknej i przestronnej działce położonej w Wielkiej Wsi (powiat konecki). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bliźniaków

Wielka Wieś,małopolskie

2 500 000 zł5 741 m² 435,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna 57 arów położona w Wielkiej Wsi przy ul. Bliźniaków Lokalizacja: działka położona jest w Wielkiej Wsi, w bliskim otoczeniu znajdują się domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

4 350 000 zł16 100 m² 270,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta dla firm lub osób prywatnych pragnących zainwestować w ziemię! Oferujemy na sprzedaż działkę usługową niezabudowaną o powierzchni 1,61 ha położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wielka Wieś,małopolskie

2 350 000 zł7 474 m² 314,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna oferta dla firm lub osób prywatnych pragnących zainwestować w ziemię! Oferujemy na sprzedaż działkę komercyjną niezabudowaną o powierzchni 7474m2 położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

420 000 zł6 100 m² 68,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 60 ar w gm. Wielka Wieś pod Krakowem. Kształt prostokątny nieruchomości z wjazdem od strony północno-wschodniej. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wielka Wieś,małopolskie

2 250 000 zł7 474 m² 301,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna oferta dla firm lub osób prywatnych pragnących zainwestować w tereny komercyjne. Oferujemy na sprzedaż działkę komercyjną niezabudowaną o powierzchni 7474m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wielka Wieś,małopolskie

4 200 zł119 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na wynajem lokal w domu wolnostojącym z osobnym własnym wejściem w miejscowości Wielka Wieś w odległości ok. 7 km od granic Krakowa. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

1 100 000 zł128 m² 8 568,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy typu wolnostojącego o powierzchni całkowitej ok.128 m2 wybudowany na kameralnym osiedlu w Gminie Wielka Wieś pod Krakowem. Dom posiada w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

209 000 zł51 m² 4 098,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Wielka Wieś, obok Wojnicza, powiat tarnowski! Powierzchnia: 51 ar 38 ar teren zabudowy jednorodzinnej i usługowej 13 ar część rolna Lokalizacja: 17 km do Tarnowa 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielka Wieś

Wielka Wieś,pomorskie

330 000 zł116 m² 2 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolno stojący o pow. 116 m2 posadowiony na działce o pow. 400 m2 w Miejscowości Wielka Wieś, gmin a Główczyce. Dom remontowany kilka lat temu składa się z ; Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Wieś

Wielka Wieś,łódzkie

199 000 zł1 638 m² 121,49 zł/m²

 

 

 

Wielka Wieś,małopolskie

940 000 zł144 m² 6 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Do sprzedaży dom 144 m2 z ok 10 arową działką w bliskiej odległości od Krakowa i lotniska w Balicach. Powierzchnia użytkowa 104m2 Cena 940 000 zł Domu II kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

4 350 000 zł16 100 m² 270,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna oferta dla firm lub osób prywatnych pragnących zainwestować i zaufać najskuteczniejszej od dawna metodzie jaką jest inwestycja w ziemię! Oferujemy na sprzedaż działkę usługową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij